Jak zadawać pytania u wróżki?

Niniejszy artykuł pod tytułem Ile kosztuje odnowienie uprawnień SEP? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Ile kosztuje odnowienie uprawnień SEP? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Wizyta u wróżki może pomóc rozwiać wiele wątpliwości, jednak każda osoba, która chce się do niej udać, powinna przede wszystkim pomyśleć, o co chce zapytać. Przed wizytą dobrze jest przygotować sobie listę pytań do wróżki. Podpowiadamy, jak je konstruować i na co uważać, aby uzyskać satysfakcjonujące odpowiedzi.

Pytania szczegółowe

Wiele osób uskarża się, że wróżka odpowiedziała im zbyt ogólnie, przez co nie byli oni w stanie wiele z owych odpowiedzi wyciągnąć. W praktyce ogólne odpowiedzi wróżki to efekt zbyt ogólnie stawianych pytań. Dobrze więc doprecyzować, o co dokładnie nam chodzi. Nie pytamy o to, czy odniesiemy sukces, lecz o to, czy uda nam się odnieść go w życiu zawodowym bądź w życiu rodzinnym. Wtedy wróżka będzie mogła z większą precyzją odpowiedzieć na nasze pytania.

Bez tabu

U wróżki trzeba poczuć się trochę jak u lekarza – chcąc uzyskać wyczerpującą odpowiedź, nie możemy pomijać ważnych szczegółów oraz elementów pytania. Wróżka nie domyśli się bowiem, o co tak naprawdę nam chodzi – może jedynie domniemywać, jednak nie daje to stuprocentowej pewności otrzymania właściwej odpowiedzi. Dlatego też nie należy się wstydzić – trzeba pamiętać, że wróżka nie ocenia nas, naszych pytań czy oczekiwań. Dobrze jest również zastanowić się, czy aby na pewno chcemy poznać odpowiedź na zadawane pytania. Istnieją sfery życia, które chcielibyśmy lepiej zrozumieć, jednak nie jesteśmy na to jeszcze gotowi. Zadając pytanie musimy liczyć się z tym, że wróżka nie zawsze powie nam to, co chcielibyśmy usłyszeć.

Brak pytań zamkniętych

Ludzie mają tendencję do zadawania pytań zamkniętych, na które można odpowiedzieć tak lub nie. Są ta zazwyczaj pytania, które rozpoczynają się od „czy”. U wróżki starajmy się nie zadawać tego typu pytań, gdyż bardzo zawężają one możliwą do otrzymania odpowiedź. Wróżka skupia się bowiem tylko na tym, o co pytamy, a nie nad innymi szczegółami, które poniekąd mogą pytania dotyczyć. Przykładowo pytając, czy mój dobry przyjaciel mnie kocha, możemy uzyskać jedynie odpowiedź koncentrującą się na owym uczuciu miłości. Tymczasem o wiele sensowniej jest zapytać, co czuje do mnie mój najlepszy przyjaciel. Wtedy wróżka można precyzyjniej opowiedzieć nam o uczuciach. Oczywiście w przypadku, gdy odpowiedź tak lub nie jest wystarczająco satysfakcjonująca, można zadać pytanie zamknięte, a ewentualnie kolejne pytania uszczegółowić.

Konstrukcja pytań, które chcemy zadać wróżce, wcale nie jest prosta. Warto jednak dłużej się nad nimi zastanowić, aby nasza wizyta była jak najbardziej owocna.

Odwiedź blog Tarot i przeczytaj także o tym jak zadawać pytania kartom Tarota: https://tarot-online.com.pl/blog/jak-zadawac-pytanie-kartom-tarota/